Nasze Osiągnięcia

KONKURSY

OGÓLNOPOLSKI KONKURS HISTORYCZNY "KRĄG" 01.2017

WYRÓŻNIENIE UZYSKAŁ:
PRZYŻECKI ERNEST - 29 PUNKTÓW

DYPLOM UZNANIA UZYSKALI:
GRUCHAŁA KONRAD - 24
HARMAK MICHAŁ - 23
PIOTROWSKI ADAM - 22

KONKURS POLONISTYCZNY "FRASZKA" 11.2016

WYNIK BARDZO DOBRY UZYSKALI:
PRZYŻECKI ERNEST - 28 PUNKTÓW
ZYCH KATARZYNA - 27
BOCHENEK ANNA - 26
PEŁCZYŃSKA KAROLINA - 26
OSKĘDRA MATEUSZ - 26
OLESZKO TADEUSZ - 26
GRUPIŃSKA ANTONINA - 25
GIZICKA JUSTYNA - 25

WYRÓŻNIENIE UZYSKAŁA:
MIKULSKA ALEKSANDRA 29 PUNKTÓW

OGÓLNOPOLSKI KONKURS HISTORYCZNY "KRĄG"

WYNIK BARDZO DOBRY UZYSKAŁ: HUBERT RETWIŃSKI

WYRÓŻNIENIE: MAURYCY JANICKI

DYPLOM UZNANIA UZYSKALI:
MICHAŁ HARMAK, KATARZYNA OBUCHOWSKA

OGÓLNOPOLSKI KONKURS POLONISTYCZNY "FRASZKA"

WYNIK BARDZO DOBRY UZYSKAŁA: MARTA LANG

WYRÓŻNIENIE:
ALICJA KAMIEŃSKA
JOANNA WEROŃSKA

OGÓLNOPOLSKI KONKURS ALFIK MATEMATYCZNY 23.11.2016

WYNIK DOBRY UZYSKAŁA: ANASTAZJA MIELNIKOW - 66,83 %
91 MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE
296 MIEJSCE W KRAJU

NAJLEPSZY WYNIK W KLASACH II i I UZYSKAŁI:
JAN ŁYCZBA
- 160 MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE
538 MIEJSCE W KRAJU
MICHAŁ SITEK
- 230 MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE
687 MIEJSCE W KRAJU

OGÓLNOPOLSKI KONKURS ALFIK HUMANISTYCZNY 14.12.2016

WYNIK BARDZO DOBRY UZYSKAŁ: TADEUSZ OLESZKO - 89,17 %
27 MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE
87 MIEJSCE W KRAJU

WYNIK DOBRY UZYSKAŁA:
ALEKSANDRA MIKULSKA - 75,83 %
- 47 MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE
173 MIEJSCE W KRAJU

NAJLEPSZY WYNIK W KLASACH II UZYSKAŁA::
ALEKSANDRA MIKULSKA - 75,83 %
- 47 MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE
173 MIEJSCE W KRAJU

OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYK NIEMIECKI 16.11.2016
"DEUTSCHFREUND"

WYNIK BARDZO DOBRY UZYSKALI:
KONRAD GRUCHAŁA - 93,33 % 17 MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE 53 W KRAJU
ERNEST PRZYŻECKI - 85,00 % 61 MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE 187 W KRAJU
MAJA HAJDUGA - 80,00 % 28 MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE 98 W KRAJU

WYNIK NAJLEPSZY W SZKOLE UZYSKAŁA:
ANIELA CZELEJCZYK - 143 MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE 572 W KRAJU

OGÓLNOPOLSKI KONKURS OMNIBUS 2013

Wynik bardzo dobry uzyskali: Zuzanna Słapa Maksymilian Szombara
Wynik dobry uzyskali:Ignacy Gałuszka Joanna Boruc

OGÓLNOPOLSKI KONKURS ALFIK HUMANISTYCZNY 2013

Wynik bardzo dobry w kraju uzyskały: Zuzanna Słapa Katarzyna Mirek
Wynik dobry uzyskała: Paulina Sawicka

OGÓLNOPOLSKI KONKURS "ENGLISH ACE 2013"

Wynik bardzo dobry uzyskali: O.Makała J.Boruc Ł.Kępiński
Najlepszy Wynik w szkole uzyskał: Oskar Makała

OGÓLNOPOLSKI KONKURS "ENGLISH HIGH FLIER 2013"

Wynik bardzo dobry uzyskali: A.Bieniek T.Nguyen
Ł.Kępiński
O.Makała
K.Mirek
M.Flaga
H.Markiewicz

Wynik dobry uzyskali:
K.Bieniek
P.Jurek
A.Pytka

Najlepszy Wynik w szkole uzyskała: Joanna Boruc

GEOGRAFIA

I etap-szkolny: 16.10.2015 pt
II etap-rejonowy: 16.11. 2015 pn
III etap wojewódzki: 12.01.2016 wt

CHEMIA

I etap-szkolny: 19.10.2015 pn
II etap-rejonowy: 18.l1. 2015 śr
III etap wojewódzki: 13.01.2016 śr

JĘZ POLSKI

I etap-szkolny: 21.10.2015 śr
II etap-rejonowy: 23.11.2015 pn
III etap wojewódzki: 18.01.2016 pn

MATEMATYKA

I etap-szkolny: 26.10.2015 pn
II etap-rejonowy: 27.11.2015 śr
III etap wojewódzki: 22.01.2016 pt

BIOLOGIA

I etap-szkolny: 28.10.2015 śr
II etap-rejonowy: 30.11. 2015 pn
III etap wojewódzki: 25.01.2016 pn