Turniej Talentów - 20.03.2018

We wtorek, 20.03.2018 roku, tradycyjnie w pierwszy dzień wiosny, odbył się w naszej szkole Turniej Talentów. Młodzież prezentowała swoje zainteresowania, pasje, osiągnięcia. Nagrodami wyróżniliśmy:

Tosię, która wyczerpująco opowiedziała nam o instrumencie, na którym uczy się grać w szkole muzycznej, czyli oboju. Pokazała nam też jego budowę, zaprezentowała jego dźwięk i zagrała dwa utwory. Andrzeja, który opowiedział nam o swych sukcesach sportowych w badmingtonie (jest m.in. Mistrzem Polski Juniorów). Miłosza, który pasjonuje się turniejami walk rycerskich w średniowiecznych kostiumach.

Tradycyjnie odbył się też turniej wiedzy ogólnej wzorowany na kultowym „Jeden z Dziesięciu”.Wzięło w nim udział aż 25-ciu uczniów szkoły. Zwycięzcami odcinków zostali : Julia, Julia, Stanisław, Aniela i Andrzej. W Wielkim Finale zwyciężył Andrz. Na zakończenie Turnieju Talentów głos zabrała p.dyr.Bożena Bronikowska, która podziękowała wszystkim uczestnikom i organizatorom, zachęcając do udziału w przyszłorocznym Turnieju tych uczniów, którzy nie zdecydowali się jeszcze na prezentację swoich pasji w tym roku. Turniej zorganizował i prowadził p.Maciej Stawujak, dekoracje są dziełem p.Ani Martyniuk a oprawę fotograficzną i bieżącą pomoc organizacyjną zapewniła nam p. Ala Galuba.