Turniej Szachowy

• II Mistrzostwa Ochoty Szkół Podstawowych i Gimnazjów w szachach szybkich
Rock 'n Roll Welcoming 2014 Party Night

W sobotę, 23.01.2016 r. odbyły się w naszej szkole II Mistrzostwa Ochoty Szkół Podstawowych i Gimnazjów w szachach szybkich. Z inicjatywy nauczyciela szachów – Macieja Stawujaka, turniej zorganizowała i liczne nagrody ufundowała dyrekcja Gimnazjum w osobie p. dyr. Bożeny Bronikowskiej oraz współwłaściciel Szkoły – p. Karol Strzelczyk, który jest też autorem dokumentacji fotograficznej turnieju. Turniej został objęty patronatem burmistrza Dzielnicy Ochota oraz Mazowieckiego Związku Szachowego. W turnieju wzięło udział 37 zawodników reprezentujących różne szkoły na Ochocie, wśród których liczebnością wyróżniali się uczniowie Gimnazjum Prywatnego nr 2 oraz Szkoły Podstawowej nr 10, zaś najwyższy poziom sportowy zaprezentowali uczniowie Gimnazjum nr 13 im.S.Staszica.