Nocna szalona integracja

• Noc w szkole 2016
Ślubowanie 2016

W nocy z 4 na 5 listopada br. w naszej szkole odbyła się "Noc w szkole". Jak co roku podczas tego wydarzenia przeprowadzono chrzest klas pierwszych. Nasi nowicjusze musieli wykonywać specjalnie dla nich wymyślone zadania, m.in. zatańczyć , trafić kulką papieru do pojemnika oraz zaśpiewać. Niektórzy wykonywali te zadania z uśmiechem na twarzy, a inni tylko dlatego, że musieli.

W tym roku odwiedzili nas również nasi absolwenci i przeprowadzili pokaz chemiczny, na którym pokazano flesz aparatu i inne ciekawe przedmioty. Byli uczniowie opowiedzieli nam także o tym, jak radzą sobie w nowych szkołach . Gdy pokazy dobiegły końca, gimnazjaliści rozeszli się do wyznaczonych sal. Uczniowie klasy 3 - wielbiciele klasycznego polskiego kina, obejrzeli kultową komedie pt. "Chłopaki nie płaczą" oraz horror pt. "Diabelska plansza Ouija". Nie ma to jak mała dawka strachu w środku nocy... Kiedy w sobotę opuszczaliśmy budynek szkoły, wszyscy byli niewyspani, ale zadowoleni z miło spędzonego czasu.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z WYDARZENIA